Vytisknout

Normy

Velikost textu

MIMOŘÁDNĚ: od 17. 3. je studovna uzavřena, nelze tedy poskytnout čtení norem. Tisk norem je i nadále možný. Čtěte níže.

V Areálové knihovně FSI se k prohlížení plných textů českých norem využívají 3 počítače. V případě zájmu o práci s normami požádejte knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Tato služba je pro všechny registrované uživatele zdarma. V případě, že jste student(ka) a potřebujete výtisk normy ke své závěrečné práci, nebo pro svůj projekt, požádejte školitele, aby o výtisk zažádal. Pro tento případ je nutné stáhnout a vyplnit formulář, který školitel pošle e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, bude školitel informován. Stejný postup s vyplňováním žádanek pro tisk normy uplatňují i zaměstnanci či doktorandi FSI. Tato služba je poskytována pro uživatele z FSI zdarma. Tisk však žádejte jen v odůvodněných případech, knihovna platí poplatek za každou vytištěnou stránku. Pokud potřebujete zahraniční normy, navštivte Moravskou zemskou knihovnu v Brně. Normy nelze žádat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby.

Název souboru
Žádanka pro tisk normy

Student

V Areálové knihovně FSI existuje možnost prohlížení plných textů českých norem. Jsou k tomu vyhrazeny 3 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. V případě, že plný text normy potřebujete v tištěné formě k Vaší závěrečné práci, můžete požádat školitele, aby o výtisk zažádal. Pro tento případ je nutné stáhnout a vyplnit formulář, který školitel pošle e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, bude školitel informován. Tato služba je zdarma poskytována výhradně pro zaměstnance a doktorandy FSI. Ostatní zájemci si musí zřídit přístup k normám na svém PC.
Pokud potřebujete zahraniční normy, navštivte Moravskou zemskou knihovnu v Brně.

Zaměstnanec

Pokud k Vaší práci potřebujete plný text české normy, můžete požádat o její tisk. Stáhněte a vyplňte formulář, který pošlete mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, budete informován(a). Tato služba je zdarma poskytována výhradně pro zaměstnance a doktorandy FSI. Ostatní zájemci si musí zřídit přístup k normám na svém PC.
Plné texty norem si můžete prohlédnout online – v Areálové knihovně FSI. Jsou k tomu vyhrazeny 3 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Pokud potřebujete zahraniční normy, navštivte Moravskou zemskou knihovnu v Brně. Normy nelze žádat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby.

Externista

V Areálové knihovně FSI existuje možnost prohlížení plných textů českých norem. Jsou k tomu vyhrazeny 3 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Tato služba je pro Vás zdarma.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.