Vytisknout

Náměty, připomínky

Velikost textu

Protože Vám chceme poskytovat co možná nejkvalitnější služby, rádi bychom, abyste nám dali vědět o Vašich nápadech na zlepšení. Vaše náměty zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB. Návrhy na nákup knih zasílejte prostřednictvím požadavkového formuláře z http://knihovna.fme.vutbr.cz/formulare. Na stejném místě naleznete i interaktivní formuláře pro odeslání žádosti o výpůjčku nedostupného dokumentu.

Z anket, které probíhaly v letech 2015, 2017 a 2018, vyplynula řada požadavků a přání, na které se snažíme postupně reagovat. Zatím jsme se pokusili splnit některá dílčí přání a zde je výčet těch nejdůležitějších:

Událostí roku je 2018 nově zřízená možnost on-line dobíjení karet na tisk, kterou zařídilo vedení Kolejí a menz. Období 2017 - 2018 bylo dále významné postupným zvětšováním kapacity a zřízením rozmanitých typů studoven a odpočinkových místností. Roku 2017 vznikl v hlavní studovně volný výběr knih. Nejdůležitější změnou roku 2015 byla rozšířená otevírací doba o celou hodinu ráno. 

Mnohé požadavky míří k vylepšení programového vybavení PC, ale zde toho mnoho nesvedeme. Počítače v knihovně jsou kancelářského typu a náročnější programy by se na nich jen těžko rozjížděly. Vaše žádosti jsme poslali dál, na vedení fakulty. Také o projektu na zvětšení knihovny a zlepšení celé její infrastruktury, včetně větrání, se stále jedná na vyšších instancích.

Občerstvení přímo v knihovně v budoucnu neplánujeme. Pohodný občerstvovací prostor by měl být zřízen u knihovny, avšak vstup s nebalenými nápoji a potravinami bude i nadále zakázán z důvodu ochrany dokumentů.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.