Vytisknout

Tichá studovna 2

Velikost textu

Tichá studovna 2 v místnosti A4/201 má kapacitu 30 osob. Učebna je v provozu od 7:30 do 21:30 každý všední den. Funguje v tichém režimu s výjimkou dnů či hodin, kdy se zde konají akce. Po dobu tichého režimu ve studovně není obsluha, pokud se někdo nechová ohleduplně, ostatní uživatelé jej musí upozornit sami.

Pořádání vlastních akcí studentů i vyučujících je možné při obsazení minimálně 10 a maximálně 30 osobami. Pro rezervaci termínu je nutno žádat v týdenním předstihu na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Žádost musí obsahovat název akce, krátký popis, jméno, ID a kontakt na pořádajícího. V kalendáriu se zveřejní pouze název akce a ID pořádajícího. O přidělení rezervace rozhoduje knihovna.

Aktuální obsazenost učebny

V době konání akcí je možno si na výpůjčním pultu zapůjčit klíče od stolu s PC, ovladač k dataprojektoru, prezentér, případně klíč od místnosti. V místnosti je navíc kabel k připojení vlastního notebooku na dataprojektor. Komponenty půjčujeme jen v provozní době výpůjčního pultu, vrací se po skončení akce. Pokud akce trvá déle než provoz výpůjčního pultu, vrací se zapůjčené vybavení následující pracovní den do 8 hodin.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.