Vytisknout

Tichá studovna

Velikost textu

Tichá studovna slouží všem studentům, kteří potřebují pro studium klid. Je otevřená všechny pracovní dny až do 21:30. Tichá studovna je vybavena co nejpohodlněji, abyste v ní mohli strávit víc času. V Tiché studovně není obsluha a záleží na Vaší kolegialitě, aby zůstala skutečně tichým místem. Nejsou zde počítače, pro ty máme na fakultě studovnu Areálové knihovny a PC studovnu. Pro vaše zobrazovací zařízení je však k dispozici dostatek elektrických přípojek.

Tichá studovna není hlídaná, pokud si přinesete vybavení, při opuštění místnosti je zamykejte do úschovních skříněk. Klíč od úschovní skříňky si musíte přijít zavčas převzít do studovny Areálové knihovny, obsluha je přítomna jen do 18 h., v pátek do 11 h. Klíč můžete vrátit další pracovní den.

V Tiché studovně nejezte, vnášet lze maximálně balené nápoje. Při odchodu prosím po sobě ukliďte, abyste novým příchozím zanechali místo čisté. Pokud se stane nehoda a vylijete něco, přijďte prosím za obsluhou k výpůjčnímu pultu nebo kanceláře.

Na všechny dotazy Vám odpovíme ve studovně Areálové knihovny nebo na FB knihovny. Pokud by se vyskytl problém s wi-fi, elektrickými přípojkami, zavíráním oken apod., kontaktujte nás prosím co nejdříve.

Přijďte si Tichou studovnu prohlédnout a v klidu studovat.

Umístění: místnost A4/206 (naproti studovně Areálové knihovny)

Otevírací doba:

Pondělí - pátek: 7:30 - 21:30

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.