Vytisknout

Skupinová učebna

Velikost textu

Skupinová učebna A4/205 je k dispozici uživatelům Areálové knihovny od letošního semestru pro práci ve skupinách. Těmto účelům dříve sloužila prostorná A4/201, avšak ta se od nynějška poskytuje jen velkým skupinám a i nadále v ní budou probíhat vzdělávací a společenské akce Areálové knihovny FSI. 

Nová učebna A4/205 je volně přístupná, není nutné vyzvedávat klíč, ani jej v určitou hodinu vracet, systémem kdo dřív přijde, ten si učebnu obsadí. Rezervovat místnost lze i nadále, ovšem nejpozději předcházející pracovní den. Termíny rezervací jsou na každý den zveřejněny na dveřích učebny a všichni další uživatelé jsou povinni uvolnit místnost skupině, která si ji rezervovala. Rezervovat je možné maximálně 4 hodiny. K rezervované místnosti je možné si vypůjčit i klíče od místnosti na výpůjčním pultu. A proč si místnost vlastně rezerovat? Abyste měli jistotu, že bude volná právě v ten termín, kdy potřebujete.

PC v místnosti je volně využitelné, pro využití dataprojektoru je nutné si vyzvednout ovladač. Na výpůjčním pultě půjčujeme i prezentér.

Rezervace Areálová knihovna přijímá na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Otevírací doba: 8.00–21.00

Text rezervačního e-mailu:

1)      den a časový úsek rezervace

2)      celé jméno uživatele

3)      ID uživatele

Aktuální obsazenost učebny vidíte zde:

Areálová knihovna si vyhrazuje právo zrušit rezervaci z důvodů údržby nebo výuky.

Kapacita místnosti je 8 osob, s možností rozšíření na 10 osob. Minimální počet osob jsou 2.

Učebna je vybavena 1 PC, dataprojektorem, speciálně potaženou stěnou pro promítání a popisovatelnou tabulí. Na výpůjčním pultě je možné zapůjčit si ovladač k dataprojektoru, klíč, prezentér.

Užívání Skupinové učebny se řídí Pravidly Skupinové učebny (viz níže), která je přílohou č. 3 Provozního řádu Areálové knihovny FSI. Uživatelé Skupinové učebny jsou povinni se s Pravidly Skupinové učebny seznámit a dodržovat je.

Název souboru
Pravidla Skupinové učebny

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.