Vytisknout

Deskové hry

Velikost textu

Akce Hraní deskových her je určena všem příchozím. Koná se 3x za semestr ve večerních hodinách. Tradice společného hraní vznikla v roce 2016 a je již neodmyslitelnou součástí života na FSI. Pomáhá vybudovat společenský kontakt mezi spolužáky. Hrou si navíc posilujeme ta mozková spojení, která jinak málo zapojujeme.

Deskohraní trvá 4,5 hodiny. Čas umožňuje kompletně odehrát i složitou strategickou hru, nebo si zahrát i více her, zvlášť když výběr her je pro tuto příležitost značně rozmanitý. Během akce je dostupných 40 až 50 her, kromě her z fondu knihovny jsou zde navíc hry zapůjčené z FEKTu, od prodejců her a od soukromých osob. Portfólio se tak stále mírně obměňuje. Zastoupeny jsou hry pro dva hráče, pro malý tým i pro velké skupiny, hry logické, strategické, postřehové i vědomostní. Hry půjčujeme během akce bez registrace a bez poplatku, takže si můžete pozvat i kamarády odjinud. 

Vítáme v knihovně všechny nové tváře, studenty i zaměstnance, přidáme vás ke skupince, všechno vám vysvětlíme. Řadu her máme vyzkoušených. Neformální průběh znemená, že si v knihovně v tento čas můžete nabídnout kávu, vodu, čaj, moučníky a slané i sladké sušenky. Pro akci jsou rezervovány tyto prostory: studovna Areálové knihovny s výpůjčním pultem, Tichá studovna 2, Skupinová učebna a Společenská místnost.

V běžné otevírací době knihovny je hraní her ve studovně možné pouze, pokud nebudete rušit ostatní návštěvníky. Pro hraní her se dá využít i Společenská místnost. Jestliže si hry chcete užít, můžete si je zapůjčit až na 1 týden domů. Ve fondu knihovny je nyní 22 společenských her. 

Název souboru
Seznam deskových her

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.