Vytisknout

Normy

Velikost textu

V Areálové knihovně FSI (Technická 2) existuje možnost prohlížení plných textů českých norem. Jsou k tomu vyhrazeny 2 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Tato služba je pro všechny registrované uživatele poskytována zdarma. V případě, že jste student(ka) a potřebujete výtisk normy ke své závěrečné práci, požádejte školitele, aby o výtisk zažádal. Pro tento případ je nutné stáhnout a vyplnit formulář, který školitel pošle e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, bude školitel informován. Stejný postup pro tisk normy uplatňují i zaměstnanci či doktorandi. Tato služba je poskytována zdarma, pouze výměnou za čisté papíry (počet bude sdělen v informačním e-mailu).

Název souboru
Žádanka pro tisk normy

Student

V Areálové knihovně FSI (Technická 2) existuje možnost prohlížení plných textů českých norem. Jsou k tomu vyhrazeny 2 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. V případě, že plný text normy potřebujete v tištěné formě k Vaší závěrečné práci, můžete požádat školitele, aby o výtisk zažádal. Pro tento případ je nutné stáhnout a vyplnit formulář, který školitel pošle e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, bude školitel informován. Tato služba je poskytována zdarma, pouze výměnou za čisté papíry (počet bude sdělen v informačním e-mailu).
Pokud potřebujete zahraniční normy, navštivte Moravskou zemskou knihovnu v Brně.

Zaměstnanec

Pokud k Vaší práci potřebujete plný text české normy, můžete požádat o její tisk. Stáhněte a vyplňte formulář, který pošlete mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Jakmile bude norma připravena k vyzvednutí, budete informován(a). Tato služba je poskytována zdarma, pouze výměnou za čisté papíry (počet bude sdělen v informačním e-mailu).
Plné texty norem si můžete prohlédnout online – v Areálové knihovně FSI (Technická 2). Jsou k tomu vyhrazeny 2 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Pokud potřebujete zahraniční normy, navštivte Moravskou zemskou knihovnu v Brně. Normy nelze žádat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby.

Externista

V Areálové knihovně FSI (Technická 2) existuje možnost prohlížení plných textů českých norem. Jsou k tomu vyhrazeny 2 počítače. V případě zájmu o práci s databází norem požádejte službu konajícího knihovníka o přihlášení. Texty norem nelze stahovat ani kopírovat. Tato služba je pro Vás zdarma.


Žádanka pro tisk normy

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.