Vytisknout

Skupinová učebna

Velikost textu

Skupinová učebna A4/205 bude k dispozici uživatelům Areálové knihovny od zimního semestru pro práci ve skupinách. Těmto účelům dříve sloužila prostorná A4/201, avšak ta se od nynějška bude poskytovat jen velkým skupinám a i nadále v ní budou probíhat vzdělávací a společenské akce Areálové knihovny FSI. V neobsazených úsecích bude fungovat v tichém režimu jako Tichá studovna 2.

Učebna A4/205 bude volně přístupná, nebude nutné vyzvedávat klíč, ani jej v určitou hodinu vracet, systémem kdo dřív přijde, ten si učebnu obsadí. Rezervovat místnost lze i nadále, ovšem nejpozději předcházející pracovní den. Termíny rezervací budou na každý den zveřejněny na dveřích učebny a všichni další uživatelé jsou povinni uvolnit místnost skupině, která si ji rezervovala. Rezervovat je možné maximálně 4 hodiny. K rezervované místnosti je možné si vypůjčit i klíče od místnosti na výpůjčním pultu.

PC v místnosti je volně využitelné, pro využití dataprojektoru je nutné si vyzvednout ovladač. Na výpůjčním pultě půjčujeme i prezentér.

Rezervace Areálová knihovna přijímá na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Text rezervačního e-mailu:

1)      den a časový úsek rezervace

2)      celé jméno uživatele

3)      ID uživatele

Aktuální obsazenost učebny vidíte zde:

Areálová knihovna si vyhrazuje právo zrušit rezervaci z důvodů údržby nebo výuky.

Kapacita místnosti je 8 osob, s možností rozšíření na 10 osob. Minimální počet osob jsou 2.

Učebna je vybavena 1 PC, dataprojektorem, speciálně potaženou stěnou pro promítání a popisovatelnou tabulí. na výpůjčním pultě je možné zapůjčit si klíč od PC, prezentér

Užívání Skupinové učebny se řídí Pravidly Skupinové učebny (viz níže), která je přílohou č. 3 Provozního řádu Areálové knihovny FSI. Uživatelé Skupinové učebny jsou povinni se s Pravidly Skupinové učebny seznámit a dodržovat je.

Název souboru
Nelze najít soubor ID=87

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.