Vytisknout

Náměty, připomínky

Velikost textu

Protože Vám chceme poskytovat co možná nejkvalitnější služby, rádi bychom, abyste nám dali vědět o Vašich nápadech na zlepšení. Vaše připomínky zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB. Dotazy a odpovědi, které by mohly zaujmout širší okruh uživatelů, zveřejníme (anonymně).

Z ankety spokojenosti, která probíhala mezi uživateli na jaře 2015, vyplynulo, že v naší knihovně byste uvítali větší počet míst, snížení hluku, možnost zapůjčit si skupinovou studovnu, relaxační zónu. O projektu na zvětšení knihovny se již intenzivně jedná.

Na podnět uživatelů byla rozšířena otevírací doba v době semestru v ranních hodinách o celou hodinu, nově je otevřeno od 7:30. Tisknout lze mimo otevírací dobu také v PC studovně v 7. p.

Mnohé stížnosti na horko v knihovně v letních měsících se částečně vyřešily instalací žaluzií. S nadcházející rekonstrukcí knihovny dojde i na instalaci nové vzduchotechniky.

Naopak občerstvovací stanici ani v budoucnu v knihovně neplánujeme. Pohodný občerstvovací prostor by měl být zřízen u vchodu do knihovny, ale vstup s nebalenými potravinami bude i nadále zakázán.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.