Vytisknout

Náměty, připomínky

Velikost textu

Protože Vám chceme poskytovat co možná nejkvalitnější služby, rádi bychom, abyste nám dali vědět o Vašich nápadech na zlepšení. Vaše náměty zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB. Návrhy na nákup knih zasílejte prostřednictvím požadavkového formuláře z http://knihovna.fme.vutbr.cz/formulare. Na stejném místě naleznete i interaktivní formuláře pro odeslání žádosti o výpůjčku nedostupného dokumentu.

Z anket, které probíhaly v letech 2015 a 2017, vyplynula řada požadavků a přání, na které se snažíme reagovat. O projektu na zvětšení knihovny a zlepšení její infrastruktury se stále jedná na vyšších instancích. Zatím jsme se pokusili splnit některá dílčí přání a malými kroky postupujeme vpřed.

Od roku 2017 máme větší kapacitu, lepší tiskárny, volný výběr. Na podnět uživatelů byla 2015 rozšířena otevírací doba v době semestru v ranních hodinách. Stížnosti na horko v knihovně se částečně vyřešily instalací žaluzií.

Zcela nová je možnost zapůjčit si skupinovou studovnu a uvařit si čaj ve společenské místnosti. 

Přes mnohé požadavky ohledně PC, s vylepšením programového vybavení toho mnoho nesvedeme. Počítače v knihovně jsou kancelářského typu a náročnější programy by se na nich jen těžko rozjížděly. Vaše žádosti jsme poslali dál, na vedení fakulty. Stejně tak je to s dobíjením karet. Nemožnost dobít kartu přímo v knihovně se odvíjí od zastaralého programového vybavení kreditního systému Mensa, který využívá celé VUT.

Občerstvení přímo v knihovně v budoucnu neplánujeme. Pohodný občerstvovací prostor by měl být zřízen u knihovny, avšak vstup s nebalenými nápoji a potravinami bude i nadále zakázán z důvodu ochrany dokumentů.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.