Beletrie v angličtině

Zakoupili jsme pro vás vybrané tituly anglických knih, se kterými si můžete procvičit svou angličtinu. Máte k dispozici jak celé romány, převyprávěnou klasiku, tak zrcadlové texty v různých stupních obtížnosti.

Nový jazykový koutek najdete na regále u vchodu do knihovny - nad denním tiskem. Půjčování je možné na obvyklé 4 týdny a dvakrát prodloužení. Vybrané knihy si vezměte z regálu a u výpůjčního pultu proveďte výpůjčku.

Své postřehy, spokojenost či návrhy na další nákup nám pošlete na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.