Vytisknout

Nová služba: závěrečné práce - jazykové korektury

Velikost textu

Vzniklo kontaktní místo se službou jazykových redakcí závěrečných prací na FSI. Má-li student fakulty zájem nechat si poradit se správným použitím českého jazyka, může poslat bakalářskou či diplomovou práci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Redakce se týká stylistiky i pravopisu. Pro zasílání doporučujeme formát MS Word.

Služba je přednostně určena studentům se specifickými potřebami. V případě velkého zájmu budou upřednostněni v pořadí před ostatními studenty. 

Registrace

Zadejte své údaje prosím již teď na registrační dotazník bit.ly/dotaznik_korektura Přejeme si vyřídit co největší množství korektur, včasnou registrací nám pomůžete plánovat. 

Jazykové konzultace známe také jako vítaný benefit poradenského centra Alfons. Prosím, využívejte vždy jen jedno konzultační místo, neposílejte žádosti o korekturu na obě místa.

V době koronaviru jsme museli odložit otevření kanceláře jazykové korektorky paní PhDr. Radmily Janečkové v budově A4, místnost 513. Kontakt je nyní možný jen elektronickou cestou. Do budoucna budou v kanceláři probíhat i konzultační hodiny.

Služba je součástí programu SMART z OP VVV.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a

TELEFON VEDOUCÍ JE AKTUÁLNĚ PŘESMĚROVANÝ NA MOBIL +420 775 21 22 42

Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.