Placení v knihovně jen bezhotovostně

Od 1. prosince 2019 nepřijímáme v knihovně hotovost. Prosím, mějte na studentské kartě nabitý kredit!

Platí pro všechny případy, u vazby do kroužku, laminování i úhrady sankcí za nevrácenou jednotku. Peníze dobijete on-line na kartu ze svého bankovního účtu, nebo v zařízeních Kolejí a menz VUT. Kredit je navýšen okamžitě. Prostředky uložené na kartě můžete použít i při úhradách v menzách a bufetech spravovaných Kolejemi a menzami, při platbách na studijním oddělení, při tisku na kopírovacích strojích, při 3D tisku na ústavech.

Děkujeme za pochopení. Důvodem přechodu na bezhotovostní platby je přechod na EET pokladny na VUT.

Stále zůstává možnost platit i běžným bankovním převodem, zejména pro externisty bez platné studentské nebo zaměstnanecké karty, osoby v zahraničí a osoby nevyužívající služeb elektronického bankovictví. Návod naleznete zde. Při uvedení správného variabilního symbolu je platba zaúčtována do týdne.