Hodnocení vědy s pomocí InCites

InCites je nový analytický nástroj na VUT, který na základě citací publikací indexovaných na Web of Science provádí analýzy produktivity a dopadu vědeckých výstupů a benchmarking pomocí kvantitativních ukazatelů. InCites patří do rodiny Clarivate Analytics, stejně jako Web of Science, je s ním proto kompatibilní a k přihlášení poslouží stejné přihlašovací údaje. První přihlášení je nutné v pevné síti VUT.

Více k nástroji na https://www.vutbr.cz/uk/podpora-publikovani/incites

Od 1. 1. 2019 je přístup ke zdroji zajišťován prostřednictvím Národního licenčního centra CzechELib.

K problematice chystá Ústřední knihovna VUT v krátkém čase školení. Sledujte web knihovny a fakulty.