Databáze SPIE - zkušební přístup do 16. března

Fakulta strojního inženýrství získala zkušební přístup k databázi SPIE. https://www.spiedigitallibrary.org/ Obsahuje nepřeberné množství článků, e-knih a statí ze sborníků z oblasti fotoniky, optiky a návazných oborů, např. leteckého inženýrství, biomedicíny, energetiky, materiálních věd, fyziky, počítačových věd, strojního inženýrství, elektroniky a dalších.  Přístup bude funkční do 16. 3. 2018. Výsledky se nebudou vyhledávačem Primo zobrazovat. Používejte výhradně výše uvedený odkaz. Při práci mimo síť VUT je potřeba být přihlášen.

Zahrnuje mimojiné i tyto časopisy:

Journal of Applied Remote Sensing, Journal of Astronomical Telescopes, Instruments, and Systems, Journal of Biomedical Optics, Journal of Electronic Imaging, Journal of Medical Imaging, Journal of Micro/Nanolithography, MEMS, and MOEMS, Journal of Nanophotonics, Journal of Photonics for Energy, Neurophotonics, Optical Engineering.

Pokud víte, že budete chtít text ze SPIE později citovat, vytvořte si již nyní citaci. Po ukončení přístupu nebude možné se k zdroji znovu připojit.