Databáze ICE

Pro rok 2018 byly na VUT zakoupeny nové e-zdroje. Databáze ICE, zaměřená na materiálové vědy, energie a stavebnictví, obsahuje časopisy Nanomaterials and EnergyEmerging Materials Research, či řadu Proceedings of the Institution of Civil Engineers (Energy, TransportWaste and Resource Management, Smart Infrastructure and Construction a další)

do databáze všech 29 časopisů vstupujte přímo zde: https://www.icevirtuallibrary.com/action/showPublications?pubType=journal

Tato kolekce je přístupná do konce roku 2018. O dalších nových zdrojích vás budeme průběžně informovat, sledujte naše webové stránky nebo FB. Na indexaci do Prima se v současné pracuje.