Skupinová učebna pro práci v týmu i pro malé skupinky

Učebnu si lze rezervovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejlépe den dopředu, nebo si přijít pro klíče na výpůjční pult, pokud je v rezervacích volné okno.

Učebnu lze využívat i na prezentace a mohou ji rezervovat i vyučující. Dataprojektor, PC, stěna potažená tapetou pro promítání, flipchart i klasická tabule, nové židle, to vše je vám k dispozici.

Otevřeno je od pondělí do pátku do 21:00, avšak poslední klíče vydáváme v 17:50, v pátek ve 14:00.

Pro detailní informace klikněte na záložku Potřebuji vyřídit - Rezervace Skupinové učebny, nebo nás kontaktujte.

Doufáme, že se vám zde bude dobře pracovat. Máte-li nápady k vylepšení, neobávejte se za námi přijít. Budeme se snažit Vám pobyt ve škole maximálně zpříjemnit.