Novinky od nového školního roku

Během prázdnin jsme upravovali knihovnu a její služby, aby víc odpovídaly představám uživatelů. Děkujeme za vaše nápady z dotazníku.

Co je nového?

Jazykové učebnice nově půjčujeme na 4 týdny. Pro hlučnější skupinky a pro sezení nad týmovou prací máme novou učebnu. Je připraven volný výběr knih, které se až dosud ukrývaly ve skladu.

I nadále se budou konat přednášky k citacím, vyhledávání a publikování, populární Deskovky a burza knih. Pro vyučující se připravuje veletrh nových knih. Chystá se nová odpočinková místnost.

Také letos se na nás budete moci obracet se svými nápady na vylepšení nebo na zakoupení nových učebnic a knih. Přijďte a zkusíme najít řešení!