Novinky od nového školního roku

Během prázdnin jsme upravovali knihovnu a její služby, aby víc odpovídaly představám uživatelů. Děkujeme za vaše nápady z dotazníku spokojenosti.

Co bude nového?

Je připraven volný výběr nejnovějších odborných knih, které se až dosud ukrývaly ve skladu.

Chystáme pro vás novou místnost s rezervačním systémem. Budete si v ní moci uspořádat sezení nad týmovou prací.

I nadále se budou konat přednášky k citacím, vyhledávání a publikování, populární deskovky a burza knih.

Pro vyučující se připravuje veletrh nových knih.

Také letos se na nás budete moci obracet se svými nápady na vylepšení. Přijďte a zkusíme najít řešení!