Poděkování všem, kdo se zasloužili o vybudování Tiché studovny

Chceme touto cestou poděkovat všem, kdo byli u zrodu Tiché studovny. Tichá studovna povstala takřka z "ničeho" aby se posléze stala se jednou z nejlajkovanějších událostí na FSI. Velký dík patří Ústavu automatizace a informatiky, který zapůjčil stoly, Fakultě podnikatelské, která půjčila židle a řidiči panu Janošovi, který dovezl nový nábytek. Speciální poděkování posíláme technicko-provoznímu oddělení, které montovalo nábytek, doplnilo elektrovybavení a postaralo se i o řadu drobných maličkostí. Děkujeme firmě Clarima, která uklidila, lidem z Odboru průmyslového designu ÚK, kteří poskytli obrázky a pomohli je instalovat, panu tajemníkovi, který podpořil naše budovatelské myšlenky. Velký dík patří kolegyním z Areálové knihovny, které vdechly původním holým zdem nádech hřejivé lidskosti. Děkujeme všem studentům, kteří svou radost nad Tichou studovnou projevili nejlepším možným způsobem, tím, že dodržují od prvního okamžiku všechna pravidla a jsou pěkně potichoučku.

Oldřiška Šepelová, vedoucí Areálové knihovny