Vytisknout

Nové tiskárny v knihovně

Velikost textu

Uživatelé knihovny využívají k tisku nově dva multifunkční stroje ColorQube 9301. Stroje nejen tisknou a kopírují, ale i zcela bezplatně skenují. Do USB skenuje zatím pouze levý stroj. Z obou strojů lze skenovat do e-mailové schránky, kterou si na displeji uživatel ručně zadá. Definitivní dokončení nastavení proběhne pravděpodobně až ve zkouškovém období.

Dobíjení karet pro obsluhu tisku není v kompetenci knihovny. Stížnosti prosím směřujte na tajemníka fakulty nebo na ředitelku Kolejí a menz. Bez studentské podpory automat na dobíjení karet nedokážeme vymoci.

Nevýhodou nových strojů je nevhodnost tištěné stránky pro následnou laminaci, kterou dříve umožňoval stroj WC 7132 uprostřed studovny. Tento stroj je přemístěný do PC studovny do 7. patra a měl by zde fungovat také pro vaši potřebu. Pokud máte jeden list k laminaci, můžete požádat obsluhu, aby vám jej před laminací vytiskla v kanceláři.

Stroje nejsou určeny pro tisk závažných barevných dokumentů typu závěrečná práce. Slouží jen jako doplňková služba studentům. Obsluha knihovny nemůže do nastavení stroje zasahovat, neboť stroje nejsou v majetku fakulty. Za tisk neplatíte knihovně, ale prostřednictvím Kolejí a menz dodavateli tiskáren. Reklamace kvality tisku či odečtu prostředků z karet se tedy uplatňují i nadále na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.