Půjčujeme deskové hry

V naší knihovně si můžete půjčit deskové hry na 1 týden domů. Hrát hry ve studovně je možné, pokud nebudete rušit ostatní návštěvníky. Jaké máme hry? Foto najdete na našem FB profilu nebo přijďte osobně k výpůjčnímu pultu v knihovně, kde uvidíte, která hra je právě k dispozici. Obluha Vám ráda poradí, která hra je pro více osob, zda jde o párty, strategickou, postřehovou či rodinnou hru.

Hry půjčujeme vždy 100% zkontrolované. Dávejte tedy pozor na všechny komponenty, protože pokud po vrácení zjistíme, že něco chybí, budete platit celou hru.

Název souboru
Pravidla půjčování deskových her