Vytisknout

Deskové hry

Velikost textu

Akce Hraní deskových her je určena všem příchozím. Koná se 3x za semestr ve večerních hodinách. Tradice společného hraní vznikla v roce 2016 a je již neodmyslitelnou součástí života na FSI. Pomáhá vybudovat společenský kontakt mezi spolužáky a sounáležitost se školou. Současně nejde jen o to se bavit. Hrou si posilujeme ta mozková spojení, která jinak málo zapojujeme.

Akce trvá 4,5 hodiny. Čas umožňuje kompletně odehrát i složitou strategickou hru, nebo si zahrát i více her, zvlášť když výběr her je pro tuto příležitost značně rozmanitý. Během akce je dostupných 40 až 50 her, kromě her z fondu knihovny jsou zde navíc hry zapůjčené z FEKTu, od prodejců her a od soukromých osob. Portfólio se tak stále mírně obměňuje. Zastoupeny jsou hry pro dva hráče, pro malý tým i pro velké skupiny, hry logické, strategické, postřehové, budovatelské i vědomostní. Hry půjčujeme během akce bez registrace a bez poplatku, takže si můžete pozvat i kamarády odjinud. 

Vítáme v knihovně všechny nové tváře, studenty i zaměstnance, přidáme vás ke skupince, všechno vám vysvětlíme. Řadu her máme vyzkoušených. V průběhu večera si můžete nabídnout kávu, vodu, čaj, moučníky a slané i sladké sušenky. Během akce se hraje ve studovně Areálové knihovny, ve Skupinové učebně i ve Společenské místnosti.

V běžné otevírací době knihovny je hraní her ve studovně možné pouze, pokud nebudete rušit ostatní návštěvníky. Pro hraní her se dá využít i Společenská místnost. Jestliže si hry chcete užít, můžete si je zapůjčit až na 1 týden domů. Ve fondu knihovny je nyní 22 společenských her. 

Název souboru
Seznam deskových her

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.